28 stycznia

HOME OFFICE w ogrodzie? Inspiracje
Ale ci fajnie, pracujesz w domu, nie musisz nigdzie wychodzić, dojeżdżać i martwić się, czy dzieci zjadły obiad, odrobiły lekcje - kontrolujesz to na bieżąco.

Naprawdę?

Chyba tylko ten, kto to przeżył, wie jak ciężko jest się zorganizować, gdy masz pracę i dom w jednym miejscu. Znam tylko jeden taki przypadek, mężczyznę (ha, no i pewnie dlatego), który po prostu zamyka się w swoim home office na klucz i nie reaguje na żadne odgłosy domu, sąsiadów, listonoszy etc. Wychodzi tylko do toalety, a na jakiekolwiek pytania po drodze odpowiada: nie teraz, jestem w pracy.

Niestety, mnie się to nigdy nie udaje, nawet gdy jestem w domu sama, to wówczas rozmawiam z lodówką 🙈🙉🙊 

Chciałoby się być blisko domu, a jednak w takiej odległości, aby spokojnie pracować. Jest rozwiązanie 😉

Natknęłam się jakiś czas temu w sieci na OfficePOD i ... zakochałam się. Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką ogrodu, to rozwiązanie może się Tobie także spodobać. Dla mnie jest perfect 😍


Gdzieś pomiędzy garażem a kubłami na śmieci też się upchnie to cudo ↴

Lub u babci na wsi, żeby ewentualnie komfortowo popracować w weekend ↴
Na stronie: OfficePOD znajdziecie więcej informacji. Boksy można postawić wszędzie, w korpobiurowcach także, najbardziej urzekający jest jednak w otoczeniu przyrody.

Nie pytajcie o cenę :) Ale zakup takiego przenośnego biura, jeśli służy wykonywaniu w nim czynności opodatkowanych, będzie kosztem firmy 😊

A teraz powróćmy do rzeczywistości. Nie masz ogrodu? A masz balkon?

Jeśli odpowiedź brzmi: TAK, to obserwuj bloga :)

Wkrótce garść inspiracji i informacji o tym jak rozliczyć w kosztach i odliczyć VAT od adaptacji balkonu na firmowe pomieszczenie biurowe - w mieszkaniu prywatnym :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz